1 de febreiro de 2019

CLASIFICACIONS TORNEO XANEIRO

O torneo quedou en 5 roldas, como o dos maiores.

CATEGORIA BENXAMIN

1 Visos David, 5 8.5 14.5 15.0
2 Fernández Héctor, 4 10.0 17.0 12.0
3 Souto Jesús, 4 9.0 15.5 14.0
4 García Gabriel, 4 7.5 13.5 10.0
5 Grela Carlos, 3.5 8.5 15.0 10.5

6 de la Viuda Sofía, 3.5 8.5 14.0 11.5
7 Sánchez Pablo, 3 10.5 17.5 12.0
8 Zambrano Gary Enmanuel, 3 9.5 15.5 10.0
9 Pidre Angel, 3 9.0 15.0 8.0
10 Rey David, 3 9.0 14.5 8.0

11 Pavón Nicolás, 3 8.5 14.0 10.0
12 Pereira Lucas, 3 8.0 12.5 7.0
13 Nicolás  Bao, 3 7.5 12.0 7.0
14 Lago Lucas, 2 7.5 13.0 3.0
15 SANMARTIN DIEGO, 2 7.0 12.5 7.0

16 Rodriguez Xoel, 2 7.0 12.0 8.0
17 Novo Joao, 2 7.0 12.0 7.0
18 Pereiro Diego, 2 6.5 11.0 8.0
19 Montero Sofía, 2 5.5 9.5 3.0
20 DOMINGUEZ MARTINA, 1.5 7.5 13.0 7.0

21 Sánchez Cristina, 1.5 7.0 13.0 7.0
22 Sánchez Leo, 1 7.5 13.5 2.0
23 Trillo Lucas, 1 7.5 12.5 4.0
24 Fidalgo Teo, 1 7.0 11.5 2.0
25 Saavedra Javier, 1 7.0 11.5 1.0

26 RODRIGUEZ ANXO, 1 6.5 11.5 5.0
27 Tomé Matilde, 1 6.5 11.0 3.0
28 Corrochano Jorge, 0 7.5 13.5 0.0
29 Fernández Iago, 0 7.5 12.0 0.0
Fernández-Landa Carlos, 0 7.5 12.0 0.0

López Miguel, 0 7.5 12.0 0.0
32 Doval Elena, 0 7.0 12.5 0.0
33 Corredoira Pedro, 0 7.0 12.0 0.0
34 Sánchez, Leo 0 7.0 11.5 0.0
35 Hermida Marco, 0 6.5 12.0 0.0

36 Couto Julen, 0 6.5 11.0 0.0
Emma Benitez, 0 6.5 11.0 0.0
Sánchez, Pablo 0 6.5 11.0 0.0
Souto, Jesús 0 6.5 11.0 0.0
40 Fernández Mario, 0 6.0 11.0 0.0

41 Corrochano Antonio, 0 6.0 10.5 0.0
Franjo Patricia, 0 6.0 10.5 0.0
Paz Javier, 0 6.0 10.5 0.0
44 Fresco Iago, 0 6.0 10.0 0.0
Romero Roi, 0 6.0 10.0 0.0

46 Martínez Paula, 0 5.5 9.5 0.0
47 Lousa Marina, 0 5.0 11.0 0.0

CATEGORIA ALEVIN

1 MANUEL TOME 5
2 DIEGO ELIAS 3
3 XOAN CABALEIRO 3
4 SAUL LEON 2,5
5 MARTIN TOMAS 1,5

Torneo realizado 11, 18 e 25 de xaneiro de 2019
Ernesto Pérez - director técnico
Ana Iria Díaz (3), Héctor Rodríguez (2), Brais Rodríguez (1) - arbitros

15 de xaneiro de 2019

Torneo 15 minutos

Tras o aprazamento da primeira rolda, rematou o Torneo de 15 minutos con estes resultados.



Categoría Benxamin

1 VISOS DAVID,      6
2 SÁNCHEZ PABLO,      5
3 ZAMBRANO GARY ENMANUEL,      5
4 PEREIRA LUCAS,      4.5
5 GRELA CARLOS,      4.5



6 BAO NICOLÁS,      4
7 PAVÓN NICOLÁS,      4
8 FERNÁNDEZ HÉCTOR,      4
9 COUTO JULEN,      4
10 SOUTO JESÚS,      4
11 DOMINGUEZ MARTINA,      4
12 LAGO LUCAS,      3.5
13 DE LA VIUDA SOFÍA,      3.5
14 SAAVEDRA JAVIER,      3.5
15 FIDALGO TEO,      3
16 MONTERO SOFÍA,      3
17 PIDRE ANGEL,      3
18 REY DAVID,      2.5
19 LOUSA MARINA,      2
20 GARCÍA GABRIEL,      2
21 PEREIRO DIEGO,      2
22 SÁNCHEZ CRISTINA,      2
23 LÓPEZ MIGUEL,      2
24 RODRIGUEZ ANXO,      1.5
25 SANMARTIN DIEGO,      1
26 DOVAL ELENA,      1
27 SÁNCHEZ LEO,      1
28 ROMERO ROI,      1
29 PAZ JAVIER,      1
30 RODRIGUEZ XOEL,      1
31 TRILLO LUCAS,      1
32 TOMÉ MATILDE,      1
33 BENÍTEZ EMMA,      0.5
34 HERMIDA MARCO,      0
35 SÁNCHEZ, PABLO     0
36 CORROCHANO ANTONIO,      0
 MARTÍNEZ PAULA,      0
38 NOVO JOAO,      0
39 CORROCHANO JORGE,      0
40 FERNÁNDEZ MARIO,      0
41 FRESCO IAGO,      0
42 FERNÁNDEZ-LANDA CARLOS,      0
 SOUTO, JESÚS     0
44 CORREDOIRA PEDRO,      0
 FERNÁNDEZ IAGO,      0
 FRANJO PATRICIA,      0
 SÁNCHEZ, LEO     0

Categoría Alevín

1 DIEGO ELIAS CALLE, 4
2 MANUEL TOME, 3
3 SAUL LEON, 1,5
4 XOAN CABALEIRO, 1,5
5 MARTIN TOMAS TEIJIDO, 0


Torneo realizado 14/12/2018 e 10/01/2019
Ernesto Pérez - director técnico
Ana Iria Díaz e Héctor Rodríguez - arbitros



10 de xaneiro de 2019

Ruta Bus Xogos Escolares Xadrez

RUTA BUS XADREZ 
Centro Escolar Ida Volta Parada
CEIP Juan Fdez Latorre 17:15 20:35 Centro escolar
CEIP María Pita 17:25 20:30 Centro escolar
CEIP Wenceslao Fdez Flórez 17:30 20:25 Centro escolar
CEIP Concepción Arenal 17:40 20:15 La Favorita/Remanso
Palacio de Deportes de Riazor 17:55 20:00