18 de maio de 2018

Clasificación Torneo Rápidas

Resultados do Torneo de Rápidas celebrado o venres 11 de maio, que serviu para determinar os desempates entre os primeiros clasificados das dúas categorías:


Categorías Alevín e Infantil

1 VERA GARCIA-MUÑOZ, 4 5.0 8.5 10.0
2 NOA ANTELO BEIRO, 3 4.5 10.5 8.0
3 DANIEL FERNANDEZ RODRIGUEZ, 3 3.5 6.5 6.0
4 NOA GARCIA-MUÑOZ, 3 3.0 7.5 9.0
5 ANTONIO CHAO,         2.5 4.0 8.0 6.0
6 SAMUEL SANZ BERGONDO, 2 5.0 10.0 5.0
7 IVAN PEREZ VAZQUEZ, 2 4.5 8.5 7.0
8 XOAN CABALEIRO ANLLO, 2 4.0 7.5 4.0
9 ALEJANDRO SALAS VAZQUEZ, 2 3.0 6.5 3.0
10 GABRIEL SUAREZ,         1.5 4.0 8.5 5.0
11 ÁLVARO NUÑEZ,         1 5.0 11.0 1.0
12 ADAM RODRIGUEZ GUILLERMO, 1 4.5 8.0 4.0
13 MARTIN TEIJIDO,         1 3.5 7.5 2.0

Categoría Benxamin

1 DAVID VISOS VEIRAS,     4 4.5 8.0 10.0
2 JAZMIN ANAHI PAREDES VILL,     3 6.0 11.5 8.0
3 ANXO RODRIGUEZ,     3 4.0 8.0 7.0
4 CARLOS GRELA MAISON,     3 4.0 8.0 6.0
5 CESAR FERNANDEZ RODRIGUEZ,     3 3.0 5.5 6.0
6 ANGEL PIDRE HERMIDA,     2.5 4.5 8.5 8.0
   MARTIN CALVIÑO GOMEZ,     2.5 4.5 8.5 8.0
8 XOEL RODRIGUEZ GONZALEZ,     2 5.0 9.0 6.0
9 MIGUEL VAQUERO MONDELO,     2 4.5 9.0 6.0
10 NOAH MOURELLE,     2 4.5 8.5 5.0
11 DIEGO ELIAS CALLE CARDOZO,     2 4.5 8.5 4.0
12 TEO GONZALEZ FIDALGO,     2 2.0 4.5 3.0
13 GABRIEL FONTÁN,     1.5 2.5 5.5 3.5
14 ROI ROMERO,     1 4.5 9.5 4.0
15 GARY ENMANUEL ZAMBRANO,     1 4.0 8.0 3.0
16 ADRIÁN FERNANDEZ,     1 3.0 6.0 1.0
17 MARCO HERMIDA LAGO,     0.5 4.0 9.5 1.5
18 AARON RODRIGUEZ,     0 4.0 8.0 0.0

10 de maio de 2018

Clasificacion final mes de abril



Alevin e Infantil

1 XOAN CABALEIRO ANLLO, 5 15.0 22.0 19.0
2 ALEJANDRO SALAS VAZQUEZ, 5 13.0 19.5 16.0
3 IVAN PEREZ VAZQUEZ, 4 15.0 20.5 16.0
4 DANIEL FERNANDEZ RODRIGUE, 4 13.0 20.0 13.0
5 NOA ANTELO BEIRO, 4 10.5 15.5 16.0
6 ANTONIO CHAO,         3 13.5 20.5 10.0
7 NICOLAS TEO GARCIA, 3 11.5 17.0 6.0
8 PAULA PARADA PEREZ, 2.5 13.0 20.0 9.5
9 MARTIN TEIJIDO,         2.5 9.0 12.5 7.5
10 ADAM RODRIGUEZ GUILLERMO, 2 12.0 17.0 8.0
11 SAMUEL SANZ BERGONDO, 1 11.5 17.5 5.0

Benxamin

1 DAVID VISOS VEIRAS,                             6 16.5 22.5 23.0
2 DIEGO ELIAS CALLE CARDOZO,          4.5 17.0 25.5 16.5
3 XOEL RODRIGUEZ GONZALEZ,            4 18.0 26.5 15.0
4 CESAR FERNANDEZ RODRIGUEZ,       4 15.5 21.5 17.0
5 TEO GONZALEZ FIDALGO,                    4 15.5 21.0 13.0
6 CARLOS GRELA MAISON,                      3.5 17.0 23.0 15.0
7 GARY ENMANUEL ZAMBRANO PA,     3 18.5 27.5 14.0
8 MARTIN CALVIÑO GOMEZ,                    3 14.5 21.0 11.5
9 JAZMIN ANAHI PAREDES VILL,            3 14.5 19.5 12.0
10 ANGEL PIDRE HERMIDA,                     3 12.0 18.5 10.0
11 MIGUEL VAQUERO MONDELO,          2.5 16.5 21.5 13.0
12 GUILLERMO AARON RODRIGUEZ,    2.5 15.5 20.5 6.0
13 LUCAS PEREIRO BOLON,                     2 13.5 18.5 5.0
14 MARCO HERMIDA LAGO,                    1.5 14.5 21.0 7.0
15 GABRIEL MARIANO BAAMONDE,     1 14.0 18.5 3.0
16 GABRIEL FONTÁN,                                0.5 13.0 17.5 3.0

17 de abril de 2018

Clasificación provisional mes de abril

CLASIFICACION ALEVIN

1 XOAN CABALEIRO ANLLO, 4 4.0 8.0 10.0
2 IVAN PEREZ VAZQUEZ, 3 6.0 10.0 9.0
3 ALEJANDRO SALAS VAZQUEZ, 3 3.5 7.5 7.0
4 NOA ANTELO BEIRO, 3 2.5 6.0 8.0
5 PAULA PARADA PEREZ, 2.5 3.5 6.5 4.5
6 DANIEL FERNANDEZ RODRIGUE, 2 5.0 9.5 6.0
7 ANTONIO CHAO,         2 5.0 9.0 4.0
8 MARTIN TEIJIDO,         1.5 2.0 4.5 3.5
9 ADAM RODRIGUEZ GUILLERMO, 1 5.0 10.0 4.0
10 SAMUEL SANZ BERGONDO, 1 5.0 9.5 3.0
11 NICOLAS TEO GARCIA, 1 3.5 8.0 1.0

CLASIFICACION BENXAMIN

1 DAVID VISOS VEIRAS, 4 5.5 9.0 12.0
2 CESAR FERNANDEZ RODRIGUEZ, 3 7.0 11.0 10.0
3 GARY ENMANUEL ZAMBRANO PA, 3 7.0 11.0 8.0
4 XOEL RODRIGUEZ GONZALEZ, 3 7.0 11.0 7.0
5 CARLOS GRELA MAISON, 2.5 8.0 13.0 9.0
6 DIEGO ELIAS CALLE CARDOZO, 2.5 7.0 12.5 8.5
7 MIGUEL VAQUERO MONDELO, 2.5 6.5 9.5 8.0
8 TEO GONZALEZ FIDALGO, 2 6.0 10.0 6.0
9 JAZMIN ANAHI PAREDES VILL, 2 6.0 9.5 6.0
10 MARTIN CALVIÑO GOMEZ, 1.5 8.0 13.0 6.5
11 MARCO HERMIDA LAGO, 1.5 6.0 10.5 4.0
12 ANGEL PIDRE HERMIDA, 1 6.5 11.5 5.0
13 LUCAS PEREIRO BOLON, 1 6.0 10.0 1.0
14 GUILLERMO AARON RODRIGUEZ, 1 5.5 9.5 2.0
15 GABRIEL MARIANO BAAMONDE, 1 4.5 7.5 1.0
16 GABRIEL FONTÁN,         0.5 6.0 9.5 2.0

27 de marzo de 2018

Clasificación final marzo

Infantil e Alevin

1 DANIEL FERNANDEZ,    4 5.0 9.0 10.0
2 ALEJANDRO SALAS,    3 5.0 10.5 7.0
3 IVAN PEREZ,    3 3.0 7.0 9.0
4 XOAN CABALEIRO,    2.5 4.5 8.5 6.5
5 TEO NICOLAS,    2.5 3.0 8.0 6.5
6 NOA ANTELO,    2 3.0 5.5 5.0
7 SAMUEL SANZ,    2 2.5 6.0 5.0
8 ANTONIO CHAO,    1 6.0 11.5 2.0
9 ALVARO NUÑEZ,    1 4.5 8.5 3.0
10 PAULA PARADA,    1 3.5 6.5 1.0
11 ADAM RODRIGUEZ,    1 3.0 5.5 2.0
12 MARTIN TOMAS TEIJIDO,    0 3.5 7.5 0.0

Benxamin

1 DAVID VISOS,    4 4.0 8.0 10.0
2 CARLOS GRELA,    3 4.0 8.5 8.0
3 DIEGO ELIAS CALLE,    3 3.0 7.0 8.0
4 LUCAS PEREIRA,    2 5.0 11.0 6.0
5 CESAR FERNANDEZ,    2 5.0 9.0 5.0
6 ANGEL PIDRE,    2 4.5 9.5 7.0
7 ADRIAN FERNANDEZ,    2 3.5 6.5 4.0
8 GABRIEL FONTAN,    2 3.0 7.0 5.0
9 MIGUEL VAQUERO,    1 4.0 9.0 2.0
10 TEO FIDALGO,    1 3.5 8.0 2.0
11 MARTIN CALVIÑO,    1 3.5 6.5 3.0
12 MARCO HERMIDA,    1 3.5 6.5 1.0
13 XOEL RODRIGUEZ,    1 3.0 6.5 4.0
14 JAZMIN ANAHI PAREDES,    1 3.0 6.0 4.0
15 GARY ENMANUEL ZAMBRANO,    1 2.5 4.5 1.0
16 AARON RODRIGUEZ,    0 3.5 6.5 0.0

21 de marzo de 2018

Clasificación tras terceira rolda

Clasificación Alevín

1 DANIEL FERNANDEZ,    3 1.5 4.0 6.0
2 IVAN PEREZ,    3 1.0 2.0 6.0
3 ALEJANDRO SALAS,    2 2.0 5.5 4.0
4 NOA ANTELO,    2 1.0 2.5 3.0
5 XOAN CABALEIRO,    1.5 1.5 6.0 4.0
6 TEO NICOLAS,    1.5 1.0 5.0 4.0
7 ANTONIO CHAO,    1 3.0 6.5 1.0
8 ALVARO NUÑEZ,    1 2.0 5.0 2.0
9 SAMUEL SANZ,    1 1.0 3.0 3.0
10 ADAM RODRIGUEZ,    1 1.0 2.5 1.0
11 MARTIN TOMAS TEIJIDO,    0 2.0 6.0 0.0
12 PAULA PARADA,    0 1.5 4.5 0.0

Clasificación Benxamin

1 DAVID VISOS,  3 2.0 5.0 6.0
2 CARLOS GRELA,  2 2.0 5.0 5.0
3 ANGEL PIDRE,  2 1.5 4.5 5.0
4 LUCAS PEREIRA, 2 1.5 4.5 4.0
5 CESAR FERNANDEZ, 2 1.0 4.0 3.0
6 DIEGO ELIAS CALLE,  2 1.0 3.0 5.0
7 ADRIAN FERNANDEZ, 1 2.0 5.0 2.0
8 JAZMIN ANAHI PAREDES,  1 1.5 4.0 3.0
XOEL RODRIGUEZ, 1 1.5 4.0 3.0
10 MARTIN CALVIÑO, 1 1.5 4.0 2.0
11 TEO FIDALGO, 1 1.5 4.0 1.0
12 GABRIEL FONTAN, 1 1.0 4.0 3.0
13 MIGUEL VAQUERO,  1 1.0 4.0 1.0
14 MARCO HERMIDA, 0 2.0 4.0 0.0
15 GARY ENMANUEL ZAMBRANO, 0 1.5 4.0 0.0
16 AARON RODRIGUEZ, 0 1.0 3.0 0.0

12 de marzo de 2018

Clasificación provisional tras segunda rolda.

BENXAMIN

1 DAVID VISOS, 2 2.0 2.0 3.0
2 ANGEL PIDRE, 2 1.0 1.0 3.0
CARLOS GRELA, 2 1.0 1.0 3.0
4 DIEGO ELIAS CALLE, 2 0.0 0.0 3.0
5 LUCAS PEREIRA, 1 3.0 3.0 2.0
6 JAZMIN ANAHI PAREDES,1 2.5 2.5 2.0
7 GABRIEL FONTAN, 1 2.0 2.0 2.0
8 CESAR FERNANDEZ, 1 2.0 2.0 1.0
9 XOEL RODRIGUEZ, 1 1.5 1.5 2.0
10 MARTIN CALVIÑO, 1 1.5 1.5 1.0
11 ADRIAN FERNANDEZ, 1 1.0 1.0 1.0
12 MARCO HERMIDA, 0 4.0 4.0 0.0
13 MIGUEL VAQUERO, 0 3.0 3.0 0.0
TEO FIDALGO, 0 3.0 3.0 0.0
15 GARY ZAMBRANO, 0 2.5 2.5 0.0
16 AARON RODRIGUEZ, 0 2.0 2.0 0.0

ALEVIN E INFANTIL

1 DANIEL FERNANDEZ,    2 1.0 1.0 3.0
2 IVAN PEREZ,    2 0.0 0.0 3.0
3 XOAN CABALEIRO,    1.5 2.5 2.5 2.5
4 TEO NICOLAS,    1.5 1.0 1.0 2.5
5 ALEJANDRO SALAS,    1 2.5 2.5 2.0
6 SAMUEL SANZ,    1 1.5 1.5 2.0
7 ALVARO NUÑEZ,    1 1.5 1.5 1.0
8 NOA ANTELO,    1 1.0 1.0 1.0
9 ANTONIO CHAO,    0 4.0 4.0 0.0
10 MARTIN TOMAS TEIJIDO,    0 3.0 3.0 0.0
11 PAULA PARADA,    0 2.5 2.5 0.0
 ADAM RODRIGUEZ,    0 2.5 2.5 0.0

4 de marzo de 2018

PRIMEIRA XORNADA MES DE MARZO

ALEVIN E ESO

1 XOAN CABALEIRO, 1 0.5 0.5 1.0
2 ALEJANDRO SALAS, 1 0.0 0.0 1.0
SAMUEL SANZ, 1 0.0 0.0 1.0
TEO NICOLAS, 1 0.0 0.0 1.0
DANIEL FERNANDEZ, 1 0.0 0.0 1.0
IVAN PEREZ, 1 0.0 0.0 1.0
7 ALVARO NUÑEZ, 0 1.0 1.0 0.0
PAULA PARADA, 0 1.0 1.0 0.0
ADAM RODRIGUEZ, 0 1.0 1.0 0.0
ANTONIO CHAO, 0 1.0 1.0 0.0
MARTIN TOMAS TEIJIDO, 0 1.0 1.0 0.0

BENXAMIN
1 ANGEL PIDRE, 1 0.0 0.0 1.0
CARLOS GRELA, 1 0.0 0.0 1.0
DAVID VISOS, 1 0.0 0.0 1.0
DIEGO ELIAS CALLE, 1 0.0 0.0 1.0
LUCAS PEREIRA, 1 0.0 0.0 1.0
JAZMIN ANAHI PAREDES,1 0.0 0.0 1.0
XOEL RODRIGUEZ, 1 0.0 0.0 1.0
GABRIEL FONTAN, 1 0.0 0.0 1.0
9 ADRIAN FERNANDEZ, 0 1.0 1.0 0.0
GARY E. ZAMBRANO, 0 1.0 1.0 0.0
MARTIN CALVIÑO, 0 1.0 1.0 0.0
AARON RODRIGUEZ, 0 1.0 1.0 0.0
MARCO HERMIDA, 0 1.0 1.0 0.0
MIGUEL VAQUERO, 0 1.0 1.0 0.0
CESAR FERNANDEZ, 0 1.0 1.0 0.0

TEO FIDALGO, 0 1.0 1.0 0.0