13 de novembro de 2017

18 de maio de 2017

Palaestra - Xogos: TORNEO DE XADREZ DE PRIMAVERA

Palaestra - Xogos: TORNEO DE XADREZ DE PRIMAVERA: Nome do Torneo: TORNEO DE XADREZ DE PRIMAVERA Data: 27 de maio de 2017. Lugar : Centro Comercial Los Rosales. A Coruña. Hora de...

4 de maio de 2017

CLASIFICACION FINAL

BENXAMIN INDIVIDUAL

DAVID VISOS 17
NOAH MOURELLE 14,5
XOAN CABALEIRO 12
DANIEL FERNANDEZ 11,5
NICOLAS RIVAS 9
MANUEL TOME 8
CESAR FERNANDEZ 6,5
JAZMIN ANAHI 6
DANIEL CRUZADO 4
DANIEL PRADO 4
CARLOS GRELA 3

BENXAMIN POR COLEXIOS

MARIA BARBEITO 24
COMPAÑÍA DE MARIA 20
MARIA PITA 19,5
FERNANDEZ FLOREZ 15
ESCLAVAS 9
CONCEPCION ARENAL 8
SAN FRANCISCO XAVIER 4

ALEVIN INDIVIDUAL

DANIEL MADERUELO 16
NOA GARCIA-MUÑOZ 12
LUCAS VILAS 11,5
SOFIA SCANIELLO 9
VERA GARCIA-MUÑOZ 8,5
ALEJANDRO SALAS 8,5
ANTIA SALGADO 7,5
DANIEL CARRO 6,5
NOA ANTELO 4
CELIA REBOREDO 4
PEDRO SUAREZ 4
IVAN VAZQUEZ 3
JONATAN SERRANO 2

ALEVIN POR COLEXIOS

MARIA PITA 54,5
MARIA BARBEITO 21
ESCLAVAS 20,5
SAGRADA FAMILIA 2

Grazas a todos por participar e ata o próximo ano!

3 de maio de 2017

TORNEO DE RAPIDAS DA CLAUSURA


BENXAMIN

1 DANIEL  FERNANDEZ  RODRIG,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 3 1.5 4.5 6.0
 XOAN  CABALEIRO  ANLLO,  WENCESLAO FERNANDEZ FLOREZ 3 1.5 4.5 6.0
3 CESAR  FERNANDEZ  RODRIGU,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 3 1.5 4.0 6.0
4 DANIEL PRADO  PENSADO,  WENCESLAO FERNANDEZ FLOREZ 3 0.5 2.5 6.0
5 JAZMIN ANAHI  PAREDES  VI,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 2 2.0 5.0 5.0
6 CARLOS GRELA MAISON,  COMPAÑIA DE MARIA 2 1.5 5.5 5.0
 DAVID  VISOS  VEIRAS,  COMPAÑIA DE MARIA 2 1.5 5.5 5.0
8 NOAH MOURELLE CONDE,  CEIP MARIA PITA 2 1.5 4.5 4.0
9 MARCOS RIAL,  COLEGIO ESCLAVAS 2 1.5 4.5 3.0
10 ALEX MOREIRA TORRES,  RAMÓN DE LA SAGRA 2 1.5 3.5 4.0
11 NICOLÁS RIVAS DÍAZ,  COLEGIO ESCLAVAS 2 0.5 3.0 4.0
12 MANUEL TOME PEREZ,  CEIP CONCEPCION ARENAL 1 2.0 6.0 2.0
13 BRAIS ROJO FERNANDEZ,  CEIP MARIA PITA 1 2.0 5.5 2.0
14 ANTHONY  QUISPE  SURI,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 1.5 5.5 3.0
 RUBEN PEREZ ALVAREZ,  WENCESLAO FERNANDEZ FLOREZ 1 1.5 5.5 3.0
16 CLAUDIA JUIZ GONZALEZ,  CEIP MARIA PITA 1 1.5 4.5 2.0
17 MIGUEL  VAQUERO  MONDELO,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 1.5 3.5 3.0
18 BRAIS PALLAS RUBIDO,  CEIP EMILIA PARDO BAZÁN 0 1.5 5.5 0.0
 ÁNGELA  DEL AMO SÁNCHEZ,  CEIP FERNÁNDEZ LATORRE 0 1.5 5.5 0.0
 DARIO VAZQUEZ PRIETO,  CEIP FERNÁNDEZ LATORRE 0 1.5 5.5 0.0
 ABRAHAM M. ARREOLA RIVERO,  CEIP SAN FRANCISCO XABIER 0 1.5 5.5 0.0
22 PABLO VARELA URES,  CEIP EMILIA PARDO BAZÁN 0 1.5 4.5 0.0
 ALFONSO  GARCIA  LOPEZ,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 0 1.5 4.5 0.0
24 MIGUEL ANGEL DE AZEVEDO B,  CEIP EMILIA PARDO BAZÁN 0 1.5 3.5 0.0
 SERGIO POSE RIVERA,  CEIP EMILIA PARDO BAZÁN 0 1.5 3.5 0.0
 DIEGO REY VIGARA,  CEIP MARIA PITA 0 1.5 3.5 0.0
 DANIEL CRUZADO CERVO,  CEIP SAN FRANCISCO XABIER 0 1.5 3.5 0.0
 RAMÓN CASAL PRECEDO,  RAMÓN DE LA SAGRA 0 1.5 3.5 0.0


ALEVIN

1 NOA GARCÍA-MUÑOZ  PRIETO,  COLEGIO ESCLAVAS 3 2.0 5.5 6.0
2 DANIEL MADERUELO GONZALEZ,  CEIP MARIA PITA 3 0.5 3.0 6.0
3 IVAN PEREZ VAZQUEZ,  CEIP MARIA PITA 3 0.5 2.5 6.0
4 DANIEL CARRO SANTOS,  CEIP MARIA PITA 2.5 1.5 3.5 4.5
5 JONATAN SERRANO RUMBO,  CEIP SAGRADA FAMILIA 2 2.0 6.0 5.0
6 SAMUEL  SANZ BERGONDO,  CEIP FERNÁNDEZ LATORRE 2 2.0 5.5 5.0
7 ALEJANDRO SALAS VAZQUEZ,  CEIP MARIA PITA 2 1.5 6.0 5.0
8 SARA SALGADO SANCLAUDIO,  CEIP MARIA PITA 2 1.5 4.0 3.0
9 MARIO LOIS NUÑEZ,  CEIP CONCEPCION ARENAL 2 1.5 3.5 4.0
 VERA GARCÍA-MUÑOZ PRIETO,  COLEGIO ESCLAVAS 2 1.5 3.5 4.0
11 ANTIA SALGADO SANCLAUDIO,  CEIP MARIA PITA 2 0.5 4.0 5.0
12 TAO ZHANG,  CEIP EMILIA PARDO BAZÁN 2 0.5 4.0 3.0
13 SOFIA SCANIELLO CORREDOIR,  CEIP MARIA PITA 2 0.5 3.0 4.0
14 NOA  ANTELO  BEIRO,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1.5 2.5 6.0 2.5
15 PEDRO  SUAREZ  AÑON,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 2.0 6.5 2.0
16 LAURA CASTRO EXPOSITO,  CEIP DE PRACTICAS 1 2.0 6.0 1.0
17 LUCAS  VILAS  VILAS,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 2.0 5.5 3.0
18 JUAN DIEGO  QUISPE  SURI,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 2.0 5.5 2.0
19 NICOLAS  TEO  GARCIA,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 1.5 6.0 3.0
 LARA QUINTANS SANMARTIN,  WENCESLAO FERNANDEZ FLOREZ 1 1.5 6.0 3.0
21 RICARDO A. ANDRADE LOPEZ,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 1 1.5 6.0 2.0
22 ADAM  RODRIGUEZ  GUILLERM,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 0 2.0 5.5 0.0
23 RODRIGO MONTES ZARA,  CEIP EMILIA PARDO BAZÁN 0 1.5 4.5 0.0
 HUGO  SANCHEZ  RUSO,  MARÍA BARBEITO E CERVIÑO 0 1.5 4.5 0.0
25 DARÍO  VÁZQUEZ  PRIETO,  CEIP FERNÁNDEZ LATORRE 0 1.5 3.5 0.0
26 AZUCENA REBOREDO MARTINEZ,  CEIP MARIA PITA 0 0.5 2.5 0.0
 PAULA PARADA PEREZ,  CEIP MARIA PITA 0 0.5 2.5 0.0
28 CELIA REBOREDO MARTINEZ,  CEIP MARIA PITA 0 0.5 1.5 0.0


28 de abril de 2017

SITUACION DOS XOGOS

CLASIFICACION PEQUENOS - INDIVIDUAL
DAVID VISOS 17
NOAH MOURELLE 14,5
XOAN CABALEIRO 9
NICOLAS RIVAS 9
DANIEL FERNANDEZ 8,5
MANUEL TOME 8
DANIEL CRUZADO 4
JAZMIN ANAHI 4
CESAR FERNANDEZ 3,5
CARLOS GRELA 3

CLASIFICACION PEQUENOS - COLEXIOS
COMPAÑÍA DE MARIA 20
MARIA PITA 19,5
MARIA BARBEITO 16
FERNANDEZ FLOREZ 9
ESCLAVAS 9
CONCEPCION ARENAL 8
SAN FRANCISCO XAVIER 4

CLASIFICACION MAIORES - INDIVIDUAL
DANIEL MADERUELO 13
LUCAS VILAS 11,5
NOA GARCIA-MUÑOZ 9
SOFIA SCANIELLO 9
VERA GARCIA-MUÑOZ 8,5
ALEJANDRO SALAS 8,5
ANTIA SALGADO 7,5
NOA ANTELO 4
DANIEL CARRO 4
CELIA REBOREDO 4
PEDRO SUAREZ 4

CLASIFICACION MAIORES - COLEXIOS
MARIA PITA 46
MARIA BARBEITO 21
ESCLAVAS 17,5