19 de febreiro de 2018

Clasificación parcial febreiro

Tras o parón do entroido, estas son as clasificacións

CATEGORIA INFANTIL

1. Noa García-Muñoz 3,5
2. Vera García-Muñoz 3,5
3. Antonio Chao 1
4. Miguel Fernández 0

CATEGORIA ALEVIN

1 IVAN PEREZ VAZQUEZ,     CEIP MARIA PITA 3 5.0 9.5 8.0
2 DANIEL FERNANDEZ,     MARI BARBEITO 3 5.0 8.5 9.0
3 NOA ANTELO,      3 4.5 9.0 7.0
4 XOAN CABALEIRO,     WENCESLAO 3 4.5 7.5 6.0
5 ALVARO NUÑEZ MAYO,     CEIP MARIA PITA 2 5.0 9.5 7.0
6 ALEJANDRO SALAS VAZQUEZ,     CEIP MARIA PITA 2 5.0 8.5 4.0
7 ADAM RODRIGUEZ GUILLERMO,     CEIP MARIA BARBEITO 2 5.0 8.0 6.0
8 GABRIEL SUAREZ MARTINEZ,     CEIP JUAN FERNANDEZ LA TORRE 1.5 3.0 5.0 3.5
9 PAULA PARADA PEREZ,     CEIP MARIA PITA 1.5 2.5 4.5 2.5
10 SAMUEL SANZ BERGONDO,     CEIP JUAN FERNANDEZ LATORRE 1 3.5 8.0 1.0
11 TEO GARCIA,      1 2.0 5.5 3.0
12 MARTIN TOMAS,      0 3.5 8.0 0.0

CATEGORIA BENXAMIN

1 DAVID VISOS VEIRAS,     COMPAÑIA DE MARIA 4 5.0 9.5 10.0
2 CARLOS GRELA MAISON,     COMPAÑIA DE MARIA 3 5.0 11.0 9.0
3 ANGEL PIDRE HERMIDA,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 3 4.5 9.5 8.0
4 DIEGO ELIAS CALLE CARDOZO,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 3 4.0 9.0 8.0
5 XOEL RODRIGUEZ,      3 4.0 8.0 7.0
6 ADRIAN FERNANDEZ LOPEZ,     CEIP MARIA PITA 3 4.0 7.0 6.0
7 GARY ENMANUEL ZAMBRANO PA,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 2.5 4.5 9.0 7.5
8 CESAR FERNANDEZ RODRIGUEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 2.5 3.0 6.5 7.5
9 MIGUEL VAQUERO,      2 4.5 8.5 5.0
10 MARTIN CALVIÑO GOMEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 2 4.0 9.0 3.0
11 LUCAS PEREIRO BOLON,     CEIP MARIA PITA 2 3.0 6.5 3.0
12 AARON RODRIGUEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 1.5 3.5 7.0 4.0
13 GABRIEL MARIANO BAAMONDE,     CEIP JUAN FERNANDEZ LATORRE 1 4.5 9.0 4.0
14 MARCO HERMIDA LAGO,     CEIP MARIA PITA 1 4.0 8.5 1.0
15 TEO GONZALEZ,      1 3.5 6.5 3.5
16 JAZMIN ANAHI PAREDES VILL,     CEIP MARIA BARBEITO 1 2.5 7.5 3.0
17 NOAH MOURELLE,      1 2.0 7.5 3.0
18 SERGIO REY FREIRE,     CEIP MARIA BARBEITO 1 2.0 5.5 2.0
19 LAURA SANTANA PIRES,     CEIP MARIA PITA 1 1.5 6.0 2.0
20 ROI ROMERO,      1 1.0 4.0 2.0
21 GABRIEL FONTAN,      0.5 1.0 4.0 1.0

5 de febreiro de 2018

Clasificación parcial. Torneo Febreiro.

CLASIFICACION PARCIAL

Lembramos que o día 9 non hai actividade. O luns 11 hai o torneo de entroido.

Info: www.palaestra.net

INFANTIL

1. NOA GARCIA-MUÑOZ 2
2. VERA GARCÍA-MUÑOZ 2
3. ANTONIO CHAO 0
4. MIGUEL FERNANDEZ 0

ALEVIN

1 ANGEL PIDRE HERMIDA,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 2 2.0 2.0 3.0
2 DIEGO ELIAS CALLE CARDOZO,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 2 1.5 1.5 3.0
3 CARLOS GRELA MAISON,     COMPAÑIA DE MARIA 2 1.0 1.0 3.0
 DAVID VISOS VEIRAS,     COMPAÑIA DE MARIA 2 1.0 1.0 3.0
5 GARY ENMANUEL ZAMBRANO PA,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 1.5 2.0 2.0 2.5
6 CESAR FERNANDEZ RODRIGUEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 1.5 1.5 1.5 2.5
7 GABRIEL MARIANO BAAMONDE,     CEIP JUAN FERNANDEZ LATORRE 1 3.0 3.0 2.0
 JAZMIN ANAHI PAREDES VILL,     CEIP MARIA BARBEITO 1 3.0 3.0 2.0
 XOEL RODRIGUEZ,      1 3.0 3.0 2.0
10 NOAH MOURELLE,      1 2.5 2.5 2.0
11 SERGIO REY FREIRE,     CEIP MARIA BARBEITO 1 2.5 2.5 1.0
12 LAURA SANTANA PIRES,     CEIP MARIA PITA 1 2.0 2.0 1.0
 MIGUEL VAQUERO,      1 2.0 2.0 1.0
14 ADRIAN FERNANDEZ LOPEZ,     CEIP MARIA PITA 1 1.5 1.5 1.0
15 TEO GONZALEZ,      1 1.0 1.0 1.5
16 ROI ROMERO,      1 1.0 1.0 1.0
17 GUILLERMO AARON RODRIGUEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 0.5 2.0 2.0 1.0
18 GABRIEL FONTAN,      0.5 2.0 2.0 0.5
19 LUCAS PEREIRO BOLON,     CEIP MARIA PITA 0 3.0 3.0 0.0
 MARTIN CALVIÑO GOMEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 0 3.0 3.0 0.0
21 MARCO HERMIDA LAGO,     CEIP MARIA PITA 0 2.5 2.5 0.0

BENXAMIN

1 ANGEL PIDRE HERMIDA,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 2 2.0 2.0 3.0
2 DIEGO ELIAS CALLE CARDOZO,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 2 1.5 1.5 3.0
3 CARLOS GRELA MAISON,     COMPAÑIA DE MARIA 2 1.0 1.0 3.0
 DAVID VISOS VEIRAS,     COMPAÑIA DE MARIA 2 1.0 1.0 3.0
5 GARY ENMANUEL ZAMBRANO PA,     CEIP WENCESLAO FDZ. FLOREZ 1.5 2.0 2.0 2.5
6 CESAR FERNANDEZ RODRIGUEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 1.5 1.5 1.5 2.5
7 GABRIEL MARIANO BAAMONDE,     CEIP JUAN FERNANDEZ LATORRE 1 3.0 3.0 2.0
 JAZMIN ANAHI PAREDES VILL,     CEIP MARIA BARBEITO 1 3.0 3.0 2.0
 XOEL RODRIGUEZ,      1 3.0 3.0 2.0
10 NOAH MOURELLE,      1 2.5 2.5 2.0
11 SERGIO REY FREIRE,     CEIP MARIA BARBEITO 1 2.5 2.5 1.0
12 LAURA SANTANA PIRES,     CEIP MARIA PITA 1 2.0 2.0 1.0
 MIGUEL VAQUERO,      1 2.0 2.0 1.0
14 ADRIAN FERNANDEZ LOPEZ,     CEIP MARIA PITA 1 1.5 1.5 1.0
15 TEO GONZALEZ,      1 1.0 1.0 1.5
16 ROI ROMERO,      1 1.0 1.0 1.0
17 GUILLERMO AARON RODRIGUEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 0.5 2.0 2.0 1.0
18 GABRIEL FONTAN,      0.5 2.0 2.0 0.5
19 LUCAS PEREIRO BOLON,     CEIP MARIA PITA 0 3.0 3.0 0.0
 MARTIN CALVIÑO GOMEZ,     CEIP MARIA BARBEITO 0 3.0 3.0 0.0
21 MARCO HERMIDA LAGO,     CEIP MARIA PITA 0 2.5 2.5 0.0